Firmamızın amacı


Firmamız, müşterilerine bilişim teknolojileri alanında alt yapı kurulumu, destek ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.


İş hayatına  15 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe ve aynı çekirdek kadromuz ile müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi, firmamızı bölgesinde lider konuma taşımıştır. Bununla beraber kaliteden taviz vermeden ürettiğimiz çözümler ile müşterilerimizin memnuniyeti artarak devam etmektedir.

Başlıca faaliyetlerimizi, Logo Yazılım ürünleri satış ve desteğinin verilmesi, kurumsal müşterilerimize yıllık periyodik bakım ve destek anlaşmaları çerçevesinde hizmet verilmesi, sunucu ve istemci sistemleri, kablolu ve kablosuz network sistemleri kurulumu ve idamesi ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İnsan Kaynakları Yönetimi (HRP), Uluslar arası Finansal Raporlama Standartları (UFRS), üretim ve ürün izlenebilirliği konularında danışmanlık hizmetleri oluşturmaktadır.

Yazılım entegre çözümleri


Ayrıca firmamız, Logo Yazılım Çözüm Ortaklığı ile, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Logo Yazılım ürünlerine tam entegre özel yazılım projeleri geliştirmekte, bu projelerimizin müşterilerimize sürekli fayda sağlayabilmesi için destek vermektedir.

Bunun yanında hizmet verdiğimiz müşterilerimize yönelik, Türkiye sınırları içinde kendi sunucularımız üzerinde, web hosting hizmetlerimiz ve buna bağlı olarak, alan adı tescili, e-ticaret, web tasarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Şirketimiz, faaliyet alanı olan, bilişim, güvenlik ve iletişim ağları altyapı kurulum hizmetlerinde sunulan hizmet ve kullanılan malzemenin kaliteli olması, iş ortakları ile arasında karşılıklı güvenin tesisi ve devamlılığını esas almıştır. 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar tamamladığımız ve halen yürütmekte olduğumuz proje sayısı, yapım aşamalarında kullandığımız yüksek teknoloji, eğitim ve tecrübesi ve yetkin işgücü ile birlikte her gün artarak devam etmektedir. 

Projelerini tamamladığımız müşteri ve iş ortaklarımız arasında Türkiye çapına yayılmış ve faaliyet gösteren devlet kurumları ve özel şirketler bulunmakla birlikte, daha küçük çaplı projeler de değerlendirilmektedir.

Gerek projelerin planlaması, gerekse altyapı tesisinin inşaası ve projenin tamamlandıktan sonraki işletim safhasında mevcut en yüksek teknolojiye sahip malzeme, cihaz ve yazılımlar kullanılmaktadır. Bu teknolojilere örnek olarak, yüksek teknoloji ile üretilmiş ve TSE kalite standartlarına uygun bakır ve fiber optik kablo, kanal, data ve elektrik aksesuarları, paneller ve ağ bağlantı cihazları verilebilir.

Projelerin planlanma ve inşaası aşamasında en iyi ve doğru kararı vermek için, mevcut Kalite Standartları çerçevesinde karar verme mekanizmalarının kullanılması tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Projesi tamamlanıp teslim edilen müşterilerimizle iletişimin devam ettirilerek, yeni teknolojik ihtiyaçlarının tespit edilerek, mevcut kalitenin daha da artırılması gelecekteki hedeflerimizdir.